Про нас

Ветеринарна клініка "Eurovet" - європейський бренд. Ветеринарний Госпіталь на Заводській - 180 метрів ветеринарних послуг - клініка, цифровий рентген-кабінет, стаціонар, ЦІЛОДОБОВЕ обслуговування, зоомагазин, власна лабораторія...

Наші лікарі працюють щоденно і готові надати широкий спектр ветеринарних послуг, а саме: консультації, вакцинації,чіпування, лікувальні та гігєнічні маніпуляції різного роду, діагностика (зокрема УЗД та ЕКГ). До арсеналу хірургічного відділення входять інгаляційний наркоз (один з двох у Львові), монітор паціента з капнографією, ЕКГ та модулем для вимірювання тиску, єдина у нашому місті стоматологічна установка, концентратор кисню, операційна лампа Dr. Mach німецького виробництва, біполярний електрокоагулятор та багато іншого.

Ми працюємо кожного дня. Є можливість попереднього запису. В приміщенні нашої ветеринарної клініки в очікуванні клієнти мають можливість скористатися безкоштовним інтернетом Wi-Fi. За Вашим бажанням рецепціоніст люб'язно пригостить Вас гарячою кавою чи чаєм. Оплата за послуги можлива як готівкою, так і кредтитними картками.

В нас діє гнучка система знижок (знижки клінік партнерів дійсні і у нас). Ми регулярно проводимо акції.

Ми працюємо зі спеціальним ветеринарним програмним забезпеченням, що дає можливість швидко знайти всю інформацію про Вашого улюбленця в нашій базі даних (вона спільна з клінікою-партнером - Ветеринарним центром "Vetmed"), а це дані про вакцинацію, раніше проведені аналізи, терапевтичні чи хірургічні втручання. Після прийому Ви отримаєте роздруковані, чіткі і зрозумілі призначення лікаря чи результати досліджень. Вам більше не прийдеться під час кожного візиту повторювати всі свої дані, та дані Вашого улюбленця!

Клініка знаходиться за адресою: Заводська 8 (бічна Замарстинівської) - навпроти Медичного центру св. Параскеви. Тут є все необхідне, щоб надавати, беззаперечно, найширший спектр ветеринарних послуг. До зустрічі в найбільшому ветеринарному Госпіталі на Західній Україні!

Ветеринарна клініка Eurovet Львів - європейська якість за доступними цінами!

 • Контакти

  Клініка з Лінкольна переїжджає на Пасічну

  Цілодобовий госпіталь
  м. Львів, вул. Заводська, 8
  (032) 243-81-44
  info@eurovet.lviv.ua

 • Знижки

  Для наших постійних клієнтів та їх улюбленців ми пропонуємо приємні бонусні програми та подарунки

Партнери

Партнери нашої ветеренарної клініки vetmed royalcanin