Про нас

Ветеринарна клініка "Eurovet" - європейський бренд. Клініка на Лінкольна - перша клініка нашої мережі.

Спеціалізація даної клініки - хірургія. До арсеналу хірургічного відділення входять інгаляційний наркоз (один з двох у Львові), монітор паціента з капнографією, ЕКГ та модулем для вимірювання тиску, єдина у нашому місті стиоматологічна установка, концентратор кисню, операційна лампа Dr. Mach німецького виробництва, біполярний електрокоагулятор тощо.

Лікарі терапевти чергують щоденно і готові надати широкий спектр ветеринарних послуг, а саме: консультації, вакцинації,чіпування, лікуіальні та гігєнічні маніпуляції різного роду , діагностика (зокрема УЗД та ЕКГ).

Клініка на Завдській - друга і центральна клініка нашої мережі.

Тут знаходиться 180 метрів ветеринарних послуг - простора клініка, цифровий рентген-кабінет, 2 стаціонари (інфекційний та інфекційний), цілодобове обслуговування, зоомагазин, розвинене хірургічне відділення (2 апарати для інгаляційної анестезії, монітор пацієнта з капнографом, ЕКГ та модулем для вимірювання тиску, біполярний електрокоагулятор, професійна стоматологічна установка, концентратор кисню, операційна лампа Dr Mach німецького виробництва), Ветеринарна лабораторія "Labovet"...

 

 

Ми працюємо кожного дня. Є можливість попереднього запису.

В приміщенні нашого закладу в очікуванні клієнти мають можливість скористатися безкоштовним інтернетом Wi-Fi. Рецепціоність любязно пригостить Вас гарячою кавою чи чаєм.

Оплата за послуги можлива як готівкою, так і кредтитними картками.

В нас діє гнучка система знижок (знижки клінік партнерів дійсні і у нас). Ми регулярно проводимо акції.

Ми працюємо зі спеціальним ветеринарним програмним забезпеченням, що дає можливість швидко знайти всю інформацію про Вашого улюбленця в нашій базі даних (вона спільна з клінікою-партнером - Ветеринарним центром "Vetmed"), а це дані про вакцинацію, раніше проведені аналізи, терапевтичні чи хірургічні втручання. Після прийому Ви отримаєте роздруковані, чіткі і зрозумілі призначення лікаря чи результати досліджень. Вам більше не прийдеться під час кожного візиту повторювати всі свої дані, та дані Вашого улюбленця!

Європейська якість за доступними цінами!


 • Контакти

  м. Львів, вул. Лінкольна, 10А
  (032) 232-99-92
  info@eurovet.lviv.ua

  Цілодобовий госпіталь
  м. Львів, вул. Заводська, 8
  (032) 243-81-44
  info@eurovet.lviv.ua

 • Знижки

  Для наших постійних клієнтів та їх улюбленців ми пропонуємо приємні бонусні програми та подарунки

Партнери

Партнери нашої ветеренарної клініки