Про нас

Ветеринарна клініка "Eurovet" - європейський бренд. Ветеринарний Госпіталь на Заводській - 180 метрів ветеринарних послуг - клініка, цифровий рентген-кабінет, стаціонар, ЦІЛОДОБОВЕ обслуговування, зоомагазин, власна лабораторія...

Наші лікарі працюють щоденно і готові надати широкий спектр ветеринарних послуг, а саме: консультації, вакцинації, чіпування, лікувальні та гігієнічні маніпуляції різного роду, візуальна діагностика (зокрема УЗД, ЕКГ та ЕХО). До арсеналу хірургічного відділення входять інгаляційний наркоз (один з двох у Львові), монітор паціента з капнографією, ЕКГ та модулем для вимірювання тиску, стоматологічна установка, концентратор кисню, операційна лампа Dr. Mach німецького виробництва, біполярний електрокоагулятор та багато іншого.

Ми працюємо кожного дня. Є можливість попереднього запису. В приміщенні нашої ветеринарної клініки очікуючи на прийом є можливість скористатися безкоштовним інтернетом Wi-Fi. За Вашим бажанням рецепціоніст люб'язно пригостить Вас гарячою кавою чи чаєм. Оплата за послуги можлива як готівкою, так і кредитними картками.

В нас діє гнучка система знижок (знижки клінік партнерів дійсні і у нас). Ми регулярно проводимо акції.

Ми працюємо зі спеціальним ветеринарним програмним забезпеченням, що дає можливість швидко знайти всю інформацію про Вашого улюбленця в нашій базі даних (вона спільна з клінікою-партнером - Ветеринарним центром "Vetmed"), а це дані про вакцинацію, раніше проведені аналізи, терапевтичні чи хірургічні втручання. Після прийому Ви отримаєте роздруковані, чіткі і зрозумілі призначення лікаря чи результати досліджень. Вам більше не доведеться під час кожного візиту повторювати всі свої дані, та дані Вашого улюбленця!

Клініка знаходиться за адресою: Заводська 8 (бічна Замарстинівської) - навпроти Медичного центру св. Параскеви. Тут є все необхідне, щоб надавати, беззаперечно, найширший спектр ветеринарних послуг. До зустрічі в найбільшому ветеринарному Госпіталі на Західній Україні!

Ветеринарна клініка Eurovet Львів - європейська якість за доступними цінами!

 • Контакти

  Ветеринарний госпіталь
  м.Львів, вул.Заводська, 8
  (032) 243-81-44
  (094) 843-81-44
  Графік роботи: ЦІЛОДОБОВО!
  info@eurovet.lviv.ua

  Ветеринарна клініка
  м.Львів, вул.Пасічна,102
  (032) 232-99-92
  (063) 177-42-15
  Графік роботи:
  пн.-сб.: 9:00-20:00 (прийом лікаря до 19:00)
  нд.: 10:00-18:00 (прийом лікаря до 17:00)
  info@eurovet.lviv.ua

 • Знижки

  Для наших постійних клієнтів та їх улюбленців ми пропонуємо приємні бонусні програми та подарунки

Партнери

Партнери нашої ветеренарної клініки vetmed royalcanin