Графік роботи лікарів

 

Шановні клієнти! 
Для Вашої зручності публікуємо графік роботи наших лікарів на цей тиждень (30/04/2018 - 06/05/2018). 
Записуйтесь на прийом лікаря завчасно - записані клієнти приймаються позачергово. Клієнти без попереднього запису обслуговуються в порядку живої черги за наявності "вікна" у роботі лікарів. 
Запис визначає в першу чергу почерговість прийому клієнтів. Час прийому може відрізнятися від часу запису у зв`язку зі специфікою роботи. 
Пацієнти в ургентному стані обслуговуються позачергово. 
Ветеринарний госпіталь EuroVet працює у форматі денних (9:00-21:00) та нічних (21:00-9:00) чергувань. Вартість послуг наданих у нічний час (24:00-9:00) дорожча на 50%, проте не стосується тварин, що перебувають на стаціонарному лікуванні. Двічі на добу (8:30-9:00 та 20:30-21:00) відбувається передача зміни, і відповідно прийом пацієнтів НЕ проводиться (не стосується тварин в ургентному стані). 
Аптека та зоомагазин працюють ЦІЛОДОБОВО.

ВЕТЕРИНАРНИЙ ГОСПІТАЛЬ EUROVET, вул.Заводська, 8. 
ПОНЕДІЛОК 
Ігор Руденко (терапія, паразитологія , анестезіологія) – денне чергування,
Дар'я Малахова (терапія, офтальмологія)- денне чергування з 09:00 до 17:00
Звєрєва Кристина (кардіологія, ехокардіографія, ультразвукова діагностика,онкологія)- денне чергування з 09:00 до 18:00,
Затхей Василь(терапія) – денне чергування,
Тимочко Роксолана (асистент),
Сурма Микола (асистент),
Середа Роман (терапія, хірургія) – нічне чергування,
Кононова Анастасія (асистент).

ВІВТОРОК
Тозліян Ілля (терапія, ортопедія,хірургія) –денне чергування,
Дар'я Малахова (терапія, офтальмологія)- денне чергування з 09:00 до 17:00,
Звєрєва Кристина (кардіологія, ехокардіографія, ультразвукова діагностика,онкологія)- денне чергування з 09:00 до 18:00,
Майданюк Марія (терапія) – денне чергування,
Любежаніна Наталя (асистент),
Сурма Микола ( асистент),
Федорович Віталій (терапія, неврологія)-нічне чергування,
Тимочко Роксолана (асистент).

СЕРЕДА 
Ігор Руденко (терапія, паразитологія , анестезіологія) – денне чергування,
Гудима Тарас (терапія, анестезіологія) – денне чергування, 
Середа Роман (терапія, хірургія) – денне чергування, 
Дар'я Малахова (терапія, офтальмологія) - денне чергування з 09:00 до 17:00,
Куциняк Володимир (терапія) -денне чергування до  13:00,
Майданюк Марія (терапія) - денне чергування,
Кононова Анастасія ( асистент),
Сурма Микола (асистент).
Ігор Руденко (терапія, паразитологія , анестезіологія)– нічне чергування,
Любежаніна Наталя (асистент)

ЧЕТВЕР 
Тозліян Ілля (терапія, ортопедія,хірургія) –денне чергування,
Дар'я Малахова (терапія, офтальмологія)- денне чергування з 09:00 до 17:00,
Звєрєва Кристина (кардіологія, ехокардіографія, ультразвукова діагностика,онкологія)- денне чергування з 09:00 до 18:00,
Марта Корпало (терапія, екзотичні тварини)- з 10:00 до 16:00,
Затхей Василь (терапія) - денне чергування,
Кононова Анастасія (асистент)
Кійко Марія (асистент)
Майданюк Марія (терапія)-нічне чергування 
Сурма Микола (асистент).

П'ЯТНИЦЯ 
Копій Остап(терапія,анестезіологія,стоматологія) -денне чергування,
Тозліян Ілля (терапія, ортопедія,хірургія) –денне чергування,
Дар'я Малахова (терапія, офтальмологія)- денне чергування з 09:00 до 17:00, 
Звєрєва Кристина (кардіологія, ехокардіографія, ультразвукова діагностика,онкологія)- денне чергування з 09:00 до 18:00,
Затхей Василь(терапія)- денне чергування,
Любежаніна Наталя (асистент),
Остапів Уляна ( асистент),
Дичок Анна (терапія)– нічне чергування
Тимків Володимир (асистент).

СУБОТА 
Ігор Руденко (терапія, паразитологія , анестезіологія)– денне чергування,
Гринечко Олена (терапія) – денне чергування,

Смірнова Марія (терапія) – денне чергування,
Гудима Тарас (терапія, анестезіологія) – денне чергування, 
Середа Роман (терапія, хірургія) – денне чергування, 
Затхей Василь (терапія) - денне чергування,
Стогнієнко Анна (асистент),
Кононова Анастасія (асистент).
Ігор Руденко (терапія, паразитологія , анестезіологія)– нічне чергування,
Любежаніна Наталя (асистент).

НЕДІЛЯ 
Дар'я Малахова (терапія, офтальмологія)- денне чергування, 
Смірнова Марія (терапія) - денне чергування,
Звєрєва Кристина (кардіологія, ехокардіографія, ультразвукова діагностика,онкологія)- денне чергування з 09:00 до 18:00
Затхей Василь(терапія) -- денне чергування,
Стогнієнко Анна (асистент),
Сурма Микола (асистент)..
Тозліян Ілля (терапія, ортопедія,хірургія)- нічне чергування,
Тимочко Роксолана (асистент),

Ветеринарна клініка EUROVET , вул. Пасічна, 102

ПОНЕДІЛОК 
Федорович Віталій (терапія, неврологія)- денне чергуванняз 09:00 до 19:00,
Остапів Уляна (асистент).
ВІВТОРОК 
Дичок Анна (терапія) -денне чергування,
Федоров Кирило (асистент)..
СЕРЕДА 
Смірнова Марія (терапія)- денне чергуванняз 09:00 до 19:00,
Януш Володимир (асистент).
ЧЕТВЕР 
Федорович Віталій (терапія, неврологія)- денне чергуванняз 09:00 до 19:00,
Тимочко Роксолана (асистент).
П'ЯТНИЦЯ 
Смірнова Марія(терапія)- денне чергування з 09:00 до 19:00,,
Федоров Кирило (асистент).
СУБОТА
Федорович Віталій (терапія, неврологія)- денне чергуванняз 09:00 до 19:00,
Тимочко Роксолана (асистент).
НЕДІЛЯ
Федорович Віталій (терапія, неврологія)- денне чергуванняз 09:00 до 19:00,
Кононова Анастасія (асистент).
 

 

  • Контакти

    Ветеринарний госпіталь
    м.Львів, вул.Заводська, 8
    (032) 243-81-44
    (094) 843-81-44
    Графік роботи: ЦІЛОДОБОВО!

    Ветеринарна клініка
    м.Львів, вул.Пасічна,102
    (032) 232-99-92
    (063) 177-42-15
    Графік роботи:
    пн.-сб.: 9:00-20:00 (прийом лікаря до 19:00)
    нд.: 10:00-18:00 (прийом лікаря до 17:00)

  • Знижки

    Для наших постійних клієнтів та їх улюбленців ми пропонуємо приємні бонусні програми та подарунки

Партнери

Партнери нашої ветеренарної клініки vetmed royalcanin