Ветеринарна клініка Eurovet на Лінкольна

Ветеринарна клініка Eurovet на Лінкольна Ветеринарна клініка Eurovet на Лінкольна Ветеринарна клініка Eurovet на Лінкольна Ветеринарна клініка Eurovet на Лінкольна Ветеринарна клініка Eurovet на Лінкольна

МИ ПЕРЕЇЖДЖАЄМО! 

Клініка з вул.Лінкольна переїздить на вул.Пасічну!

Спеціалізація даної клініки - хірургія. До арсеналу хірургічно відділення входять інгаляційний наркоз (одни з двох у Львові), монітор паціента з капнографією, ЕКГ та модулем для вимірювання тиску, єдина у нашому місті стоматологічна установка, концентратор кисню, операційна лампа Dr. Mach німецького виробництва, біполярний електрокоагулятор тощо.

Лікарі терапевти тут чергують щоденно і готові надати широкий спектр ветеринарних послуг, а саме: консультації, вакцинації, чіпування, лікувальні та гігієнічні процедури різного роду, діагностика (зокрема УЗД та ЕКГ).

Клініка працює кожного дня за таким графіком: з понеділка по п`ятницю лікарі приймають з 9.00 до 19.00, у суботу з 9.00 до 17.00, в неділю з 10.00 до 13.00. Є можливість попереднього запису.

В приміщенні нашого закладу в очікуванні клієнти мають можливість скористатися безкоштовним інтернетом Wi-Fi. Рецепціоність любязно пригостить Вас гарячою кавою чи чаєм.

Оплата за послуги можлива як готівкою, так і кредтитними картками.

В нас діє гнучка система знижок (знижки клінік партнерів дійсні і у нас). Ми регулярно проводимо акції.

Ми працюємо зі спеціальним ветеринарним програмним забезпеченням, що дає можливість швидко знайти всю інформацію про Вашого улюбленця в нашій базі даних (вона спільна з клінікою-партнером - Ветеринарним центром "Vetmed"), а це дані про вакцинацію, раніше проведені аналізи, терапевтичні чи хірургічні втручання. Після прийому Ви отримаєте роздруковані, чіткі і зрозумілі призначення лікаря чи результати досліджень. Вам більше не прийдеться під час кожного візиту повторювати всі свої дані, та дані Вашого улюбленця!

Європейська якість за доступними цінами!

 • Контакти

  Клініка з Лінкольна переїжджає на Пасічну

  Цілодобовий госпіталь
  м. Львів, вул. Заводська, 8
  (032) 243-81-44
  info@eurovet.lviv.ua

 • Знижки

  Для наших постійних клієнтів та їх улюбленців ми пропонуємо приємні бонусні програми та подарунки

Партнери

Партнери нашої ветеренарної клініки vetmed royalcanin