Про нас

Мережа ветеринарних клінік "EuroVet" -  це європейський бренд.

Ветеринарний Госпіталь на Заводській - 180 метрів ветеринарних послуг - клініка, стаціонар, ЦІЛОДОБОВЕ обслуговування, зоомагазин, власна лабораторія...

   Наші лікарі працюють щоденно, без вихідних і готові надати широкий спектр ветеринарних послуг, а саме: консультації, вакцинації,чіпування, лікувальні та гігєнічні маніпуляції різного роду, діагностика (зокрема УЗД, ЕКГ, ЕХО та рентгендіагностика, зокрема дентальний рентген). До арсеналу хірургічного відділення входять інгаляційний наркоз, монітор паціента з капнографією, ЕКГ та модулем для вимірювання тиску, стоматологічна установка, концентратор кисню, хірургічний мікроскоп Carl Zeiss, операційна лампа Dr. Mach німецького виробництва, біполярний електрокоагулятор та багато іншого.

   Клініка знаходиться за адресою: Заводська 8 (бічна Замарстинівської) - навпроти Медичного центру св. Параскеви. Тут є все необхідне, щоб надавати, беззаперечно, найширший спектр ветеринарних послуг.

До зустрічі в найбільшому ветеринарному Госпіталі на Західній Україні!

 Ветеринарна клініка на Пасічнійздивує Вас з першого кроку!

Просторий зоомагазин, окремі кабінети для прийому собак та котів! Там, як і у нашому госпіталі Ви маєте змогу зробити УЗД та ЕХО. Повністю оснащена операційна дає змогу виконувати різноманітні операції, також є інгаляційний наркоз, монітор пацієнта, стоматологічна установка тощо.. За необхідності лікар відбере аналізи крові і результати Ви отримаєте в той самий день!

Лікарі-терапевти чергують щоденно і готові надати широкий спектр ветеринарних послуг, а саме: консультації, вакцинації, чіпування, лікувальні та гігієнічні маніпуляції різного роду

Графік роботи клініки на Пасічній, 102 :

Пн.–Сб.: 09:00–20:00 (прийом лікаря до 19:00)

Нд.: 10:00–18:00 (прийом лікаря до 17:00).

   Ми працюємо зі спеціальним ветеринарним програмним забезпеченням, що дає можливість швидко знайти всю інформацію про Вашого улюбленця в нашій базі даних (вона спільна з клінікою-партнером - Ветеринарним центром "Vetmed"), а це дані про вакцинацію, раніше проведені аналізи, терапевтичні чи хірургічні втручання. Після прийому Ви отримаєте роздруковані, чіткі і зрозумілі призначення лікаря чи результати досліджень. 

   Прийоми ведуть за попереднім записом! Ургентні пацієнти приймаються позачергово!

    В приміщенні наших клінік, очікуючи на прийом, Ви маємте можливість скористатися безкоштовним інтернетом Wi-Fi. За Вашим бажанням рецепціоніст люб'язно пригостить Вас гарячою кавою чи чаєм.

Оплата за послуги можлива як готівкою, так і кредитними картками.

В нас діє гнучка система знижок (знижки клінік партнерів дійсні і у нас). Ми регулярно проводимо акції.

Ветеринарна клініка Eurovet Львів - європейська якість за доступними цінами!

 • Контакти

  Ветеринарний госпіталь
  м.Львів, вул. С. Яблонської, 8
  (094) 843-81-44
  (067) 559-69-02
  (вартість дзвінка за тарифами Вашого оператора)
  Графік роботи: ЦІЛОДОБОВО!
  info@eurovet.lviv.ua

  Ветеринарна клініка
  м.Львів, вул.Пасічна,102
  (032) 232-99-92
  (067) 559-69-08
  (вартість дзвінка за тарифами Вашого оператора)
  Графік роботи: ЦІЛОДОБОВО!
  info@eurovet.lviv.ua

 • Знижки

  Для наших постійних клієнтів та їх улюбленців ми пропонуємо приємні бонусні програми та подарунки

Партнери

Партнери нашої ветеренарної клініки vetmed royalcanin