Veterinary Clinic Eurovet

Шановні Клієнти!
Для Вашої зручності публікуємо графік роботи наших лікарів на цей тиждень 23\05\2022-29\05\2022
Записуйтесь на прийом лікаря завчасно - записані клієнти приймаються позачергово. клієнти без попереднього запису обслуговуються в порядку живої черги за наявності "Вікна" у роботі лікарів. Запис визначає в першу чергу почерговість прийому клієнтів. Час прийому може відрізнятися від часу запису у зв"язку з специфікою роботи. Пацієнти в ургентному стані обслуговуються позачергово!
Понеділок
--------------
Пасічна:
Рябова Дарина (терапія,анестезіологія)
Рязанцев Микола (терапія,хірургія,ортопедія, неврологія)
Мужицький Ян  (терапія, дерматологія, УЗД)
Премислер Максим (терапія)
 
Заводська:
Головний Корпус:
Гудима Тарас (анестезіологія) - денна зміна
Середа Роман (терапія, хірургія, стоматологія, ендоскопія) - денна зміна
Карпова Дарина(терапія,УЗД, офтальмологія, хірургія) - денна зміна з 8:00 до 16:00
Звєрєва Крістіна (терапія,УЗД,кардіологія,ЕХО, онкологія) - денна зміна з 10:00 до 19:00
Тимочко Роксолана (терапія) - денна зміна 
Гончарова Катерина(терапія, пластична хірургія, дерматологія) - денна зміна
Заячківська Зоряна (терапія) - денна зміна 
Кирилова Катерина (терапія,екзотичні тварини, птахи) - денна зміна 
 
Ковач Кароліна (терапія) - лікар стаціонару
 
Інфекційне Відділення:
Главацька Наталя (терапія) - лікар стаціонару
 
Красовський Олександр (терапія,хірургія,офтальмологія,онкологія,стоматологія) - нічна зміна
Михайлова Олена (терапія,дерматологія) - нічна зміна 
 
 
Вівторок
--------------
Пасічна:
Гудима Тарас (анестезіологія)
Рязанцев Микола (терапія,хірургія,ортопедія, неврологія)
Звєрєва Крістіна (терапія,УЗД,кардіологія,ЕХО, онкологія) - денна зміна з 10:00 до 19:00
Безкішний Іван (терапія)
 
Заводська:
Головний Корпус:
Руденко Ігор (анестезіологія, паразитологія) - денна зміна
Кузьмич Андрій (терапія, хірургія, ортопедія) - денна зміна до 17:00
Куциняк Володимир (терапія, хірургія) - денна зміна з 16:00 
Мужицький Ян  (терапія, дерматологія, УЗД) - денна зміна
Бейнер Андрій (анестезіологія,кардіологія, ЕХО) - денна зміна
Федорович Віталій (терапія, дерматологія, неврологія) - денна зміна
Тимочко Роксолана (терапія) - денна зміна 
Гончарова Катерина(терапія, пластична хірургія, дерматологія) - денна зміна
 
Главацька Наталя (терапія) - лікар стаціонару
 
Інфекційне Відділення:
Лесів Любов (терапія) - лікар стаціонару
 
Премислер Максим (терапія) - нічна зміна
Ковач Каролінв (терапія) - нічна зміна
 
Середа
---------
Пасічна:
Рябова Дарина (терапія,анестезіологія)
Рязанцев Микола (терапія,хірургія,ортопедія, неврологія)
Рябова Яна (терапія, кардіологія) 
Кирилова Катерина (терапія,екзотичні тварини, птахи)
 
Заводська:
Головний Корпус:
Гудима Тарас (анестезіологія) - денна зміна
Середа Роман (терапія, хірургія, стоматологія, ендоскопія) - денна зміна
Карпова Дарина(терапія,УЗД, офтальмологія, хірургія) - денна зміна з 8:00 до 16:00
Федорович Віталій (терапія, дерматологія, неврологія) - денна зміна
Звєрєва Крістіна (терапія,УЗД,кардіологія,ЕХО, онкологія) - денна зміна з 10:00 до 19:00
Гончарова Катерина(терапія, пластична хірургія, дерматологія) - денна зміна
Заячківська Зоряна (терапія) - денна зміна 
Корпало Марта (терапія,екзотичні тварини) - денна зміна до 18:00
 
Главацька Наталя (терапія) - лікар стаціонару
 
Інфекційне Відділення:
Лесів Любов (терапія) - лікар стаціонару
 
Безкішний Іван (терапія) - нічна зміна
Бейнер Андрій (анестезіологія,кардіологія, ЕХО) - нічна зміна
 
Четвер
---------
Пасічна:
Гудима Тарас (анестезіологія)  
Красовський Олександр (терапія,хірургія,стоматологія, офтальмологія) 
Рябова Яна (терапія, кардіологія) 
Кирилова Катерина (терапія,екзотичні тварини, птахи)
 
Заводська:
Головний Корпус:
Руденко Ігор (анестезіологія, паразитологія) - денна зміна
Кузьмич Андрій (терапія, хірургія, ортопедія) - денна зміна до 17:00
Куциняк Володимир (терапія, хірургія) - денна зміна з 16:00
Мужицький Ян  (терапія, дерматологія, УЗД) - денна зміна
Калімулліна Людмила (терапія, стоматологія) – денна зміна
Тимочко Роксолана (терапія) - денна зміна 
Заячківська Зоряна (терапія) - денна зміна 
Бондарєва Юлія (терапія) - денна зміна
 
Калімуллін Ринат (терапія) - лікар стаціонару
 
Інфекційне Відділення:
Лесів Любов (терапія) - лікар стаціонару
 
Рязанцев Микола (терапія,хірургія,ортопедія, неврологія) - нічна зміна
Гончарова Катерина(терапія, пластична хірургія, дерматологія) - нічна зміна
 
П`ятниця
-------------
Пасічна: 
Гудима Тарас (анестезіологія)  
Середа Роман (терапія, хірургія, стоматологія, ендоскопія)
Рябова Яна (терапія, кардіологія) 
Мужицький Ян  (терапія, дерматологія, УЗД)
Кирилова Катерина (терапія,екзотичні тварини, птахи)
 
Заводська:
Головний Корпус:
Руденко Ігор (анестезіологія, паразитологія) - денна зміна
Кузьмич Андрій (терапія, хірургія, ортопедія) - денна зміна до 17:00
Куциняк Володимир (терапія, хірургія) - денна зміна з 16:00
Карпова Дарина(терапія,УЗД, офтальмологія, хірургія) - денна зміна з 8:00 до 16:00
Бейнер Андрій (анестезіологія,кардіологія, ЕХО) - денна зміна
Калімулліна Людмила (терапія, стоматологія) – денна зміна
Премислер Максим (терапія) - денна зміна
Красовський Олександр (терапія,хірургія,стоматологія, офтальмологія) - денна зміна
Безкішний Іван (терапія) - денна зміна
Корпало Марта (терапія,екзотичні тварини) - денна зміна до 18:00
 
Калімуллін Ринат (терапія) - лікар стаціонару
 
Інфекційне Відділення:
Лесів Любов (терапія) - лікар стаціонару
 
Заячківська Зоряна (терапія) - нічна зміна
Бондарєва Юлія (терапія) - нічна зміна
 
Субота
---------
Пасічна: 
Рябова Дарина (терапія,анестезіологія)
Красовський Олександр (терапія,хірургія,стоматологія, офтальмологія) 
Рябова Яна (терапія, кардіологія) 
Премислер Максим (терапія) 
 
Заводська:
Головний Корпус:
Руденко Ігор (анестезіологія, паразитологія) - денна зміна
Кузьмич Андрій (терапія, хірургія, ортопедія) - денна зміна
Звєрєва Крістіна (терапія,УЗД,кардіологія,ЕХО, онкологія) - денна зміна з 10:00 до 19:00
Калімулліна Людмила (терапія, стоматологія) – денна зміна
Калімуллін Ринат (терапія) - денна зміна
Тимочко Роксолана  (терапія) - денна зміна
Безкішний Іван (терапія) - денна зміна
 
Ковач Кароліна (терапія) - лікар стаціонару
 
Інфекційне Відділення:
Главацька Наталя (терапія) - лікар стаціонару
 
Кузьмич Андрій (терапія, хірургія, ортопедія)- нічна зміна
Кирилова Катерина (терапія,екзотичні тварини, птахи) - нічна зміна
 
Неділя
---------
Пасічна: 
Рябова Дарина (терапія,анестезіологія)
Рязанцев Микола (терапія,хірургія,ортопедія,неврологія) 
Федорович Віталій (терапія, дерматологія, неврологія) 
Премислер Максим (терапія) 
 
---------
Заводська:
Головний Корпус:
Бейнер Андрій (анестезіологія, кардіологія) - денна зміна
Красовський Олександр  (терапія,хірургія, стоматологія , офтальмологія) - денна зміна 
Карпова Дарина(терапія,УЗД, офтальмологія, хірургія) - денна зміна з 8:00 до 16:00
Калімулліна Людмила (терапія, стоматологія) – денна зміна
Калімуллін Ринат (терапія) - денна зміна
Гончарова Катерина(терапія, пластична хірургія, дерматологія) - денна зміна
Премислер Максим (терапія) - денна зміна
Безкішний Іван  (терапія) - нічна зміна
Корпало Марта (терапія,екзотичні тварини) - денна зміна до 18:00
 
Ковач Кароліна (терапія) - лікар стаціонару
 
Інфекційне Відділення:
Главацька Наталя (терапія) - лікар стаціонару
 
Мужицький Ян  (терапія, дерматологія, УЗД) - нічна зміна
Рябова Яна (терапія, кардіологія) - нічна зміна
 
  • Контакти

    Ветеринарний госпіталь
    м.Львів, вул.Заводська, 8
    (032) 243-81-44
    (094) 843-81-44
    (067) 559-69-02
    (вартість дзвінка за тарифами Вашого оператора)
    Графік роботи: ЦІЛОДОБОВО!
    info@eurovet.lviv.ua

    Ветеринарна клініка
    м.Львів, вул.Пасічна,102
    (032) 232-99-92
    (067) 559-69-08
    (вартість дзвінка за тарифами Вашого оператора)
    Графік роботи:
    пн-сб 9:00 - 20:00 (прийом лікаря до 19)
    нд 10:00 - 18:00 (прийом лікаря до 17)
    info@eurovet.lviv.ua

  • Знижки

    Для наших постійних клієнтів та їх улюбленців ми пропонуємо приємні бонусні програми та подарунки

Партнери

Партнери нашої ветеренарної клініки vetmed royalcanin