Графік роботи лікарів

Шановні клієнти!
Для вашої зручності публікуємо графік роботи наших лікарів на цей тиждень 01/03/2021 – 07/03/2021).
Записуйтесь на прийом лікаря завчасно - записані клієнти приймаються позачергово. Клієнти без попереднього запису обслуговуються в порядку живої черги за наявності "вікна" у роботі лікарів.
Запис визначає в першу чергу почерговість прийому клієнтів. Час прийому може відрізнятися від часу запису у зв`язку з специфікою роботи.
Пацієнти в ургентному стані обслуговуються позачергово.
 
ПОНЕДІЛОК
--------------
Пасічна:
Гудима Тарас (анестезіологія) 
Середа Роман (терапія, хірургія, стоматологія, ендоскопія)
Мужицький Ян (терапія, дерматологія, УЗД)  
 
Заводська:
Головний корпус:
Кузьмич Андрій (терапія, хірургія, ортопедія) – денна зміна  
Малахова Дарія (анестезіологія, офтальмологія, терапія) – денна зміна з 9:00 до 17:00
Звєрєва Кристина (кардіологія, онкологія, УЗД, ЕХО) - денна зміна з 10:00 до 20:00 год
Калімулліна Людмила (терапія, стоматологія) – денна зміна
Заячківська Зоряна (терапія)- денна зміна
Главацька Наталія (терапія) - лікар стаціонару
 
Інфекційне відділення:
Затхей Василь (терапія) - лікар стаціонару
Стронський Іван (терапія) - денна зміна
 
Кононова Анастасія (терапія) – нічна зміна
 
ВІВТОРОК
------------
Пасічна: 
Любежаніна Наталія (терапія)
Звєрєва Кристина (кардіологія, онкологія, УЗД, ЕХО) – з 10:00 до 20:00
 
Заводська:
Головний корпус:
Кузьмич Андрій (терапія, хірургія, ортопедія) – денна зміна  
Малахова Дарія (анестезіологія, офтальмологія , терапія) - денна зміна з 9:00 до 17:00
Федорович Віталій(терапія, дерматологія, неврологія) - денна зміна
Мужицький Ян (терапія, дерматологія, УЗД) – денна зміна 
Калімулліна Людмила (терапія, стоматологія) – денна зміна
Главацька Наталія (терапія) - лікар стаціонару
 
Інфекційне відділення:
Лесів Любов (терапія) – лікар стаціонару
Заячківська Зоряна (терапія)- денна зміна 
 
Руденко Ігор (паразитологія, анестезіологія) – нічна зміна
 
СЕРЕДА
---------
Пасічна:
Сурма Микола (терапія, екзотичні тварини)
 
Заводська:
Головний корпус:
Гудима Тарас (анестезіологія) – денна зміна
Середа Роман (терапія, хірургія, стоматологія, ендоскопія) – денна зміна
Звєрєва Крістіна (кардіологія, онкологія, УЗД, ЕХО) - денна зміна з 10:00 до 20:00 год
Мужицький Ян (терапія, дерматологія, УЗД) – денна зміна 
Малахова Дарія (анестезіологія, офтальмологія , терапія) - денна зміна з 9:00 до 17:00
Главацька Наталія (терапія)– лікар стаціонару 
 
Інфекційне відділення:
Лесів Любов (терапія) – лікар стаціонару
Ковач Кароліна (терапія)- денна зміна 
 
Гудима Тарас (анестезіологія) – нічна зміна
 
ЧЕТВЕР
---------
Пасічна: 
Кононова Анастасія (терапія) 
 
Заводська:
Руденко Ігор (паразитологія, анестезіологія) – денна зміна
Кузьмич Андрій (терапія, хірургія, ортопедія) – денна зміна з 09:00 до 16:00
Куциняк Володимир (терапія , хірургія) - денна зміна з 16:00 
Калімулліна Людмила (терапія, стоматологія) – денна зміна
Михайлова Олена(терапія) – денна зміна
Стронський Іван (терапія) - денна зміна
Лесів Любов (терапія)– лікар стаціонару
 
Інфекційне відділення:
Затхей Василь (терапія) – лікар стаціонару 
Калімуллін Ринат (терапія) - денна зміна
 
Сурма Микола (терапія, екзотичні тварини) - нічна зміна
Ковач Кароліна (терапія)- нічна зміна 
 
 
П`ЯТНИЦЯ
-------------
Пасічна:  
Кононова Анастасія (терапія)
 
Заводська:
Гудима Тарас (анестезіологія) – денна зміна
Кузьмич Андрій (терапія, хірургія, ортопедія) – денна зміна з 09:00 до 16:00
Куциняк Володимир (терапія , хірургія) - денна зміна з 16:00 
Федорович Віталій(терапія, дерматологія, неврологія) - денна зміна
Любежаніна Наталія(терапія) – денна зміна
Михайлова Олена (терапія) – денна зміна
Лесів Любов (терапія)– лікар стаціонару
 
Інфекційне відділення:
Затхей Василь (терапія) – лікар стаціонару
Стронський Іван (терапія) - денна зміна
 
Заячківська Зоряна( терапія) – нічна зміна
Калімулліна Людмила (терапія, стоматологія) – нічна зміна
 
СУБОТА
---------
Пасічна:
Кононова Анастасія (терапія)
 
Заводська:
Руденко Ігор (паразитологія, анестезіологія) - денна зміна 
Кузьмич Андрій (терапія, хірургія ,ортопедія) – денна зміна
Звєрєва Кристина (кардіологія, онкологія, УЗД, ЕХО) – денна зміна з 10:00 до 20:00
Ковач Кароліна (терапія)- нічна зміна 
Стронський Іван (терапія) – денна зміна
Главацька Наталія (терапія) – лікар стаціонару
 
Інфекційне відділення:
Затхей Василь (терапія) – лікар стаціонару
Калімуллін Ринат (терапія) - денна зміна
 
Любежаніна Наталія (терапія) – нічна зміна
Михайлова Олена (терапія) - нічна зміна
 
НЕДІЛЯ
---------
Пасічна:
Кононова Анастасія (терапія)
 
Заводська:
Руденко Ігор (паразитологія, анестезіологія) - денна зміна 
Кузьмич Андрій (терапія, хірургія, ортопедія) – денна зміна
Калімулліна Людмила (терапія, стоматологія) – денна зміна
Ковач Кароліна (терапія) – денна зміна
Михайлова Олена (терапія) -денна зміна
Главацька Наталія (терапія)- лікар стаціонару
 
Інфекційне відділення:
Затхей Василь (терапія) – лікар стаціонару
Лесів Любов (терапія) - денна зміна
 
Мужицький Ян (терапія, дерматологія, УЗД) – денна зміна 
Стронський Іван  (терапія) – нічна зміна
  • Контакти

    Ветеринарний госпіталь
    м.Львів, вул.Заводська, 8
    (032) 243-81-44
    (094) 843-81-44
    Графік роботи: ЦІЛОДОБОВО!
    info@eurovet.lviv.ua

    Ветеринарна клініка
    м.Львів, вул.Пасічна,102
    (032) 232-99-92
    (063) 177-42-15
    Графік роботи:
    пн.-сб.: 9:00-20:00 (прийом лікаря до 19:00)
    нд.: 10:00-18:00 (прийом лікаря до 17:00)
    info@eurovet.lviv.ua

  • Знижки

    Для наших постійних клієнтів та їх улюбленців ми пропонуємо приємні бонусні програми та подарунки

Партнери

Партнери нашої ветеренарної клініки vetmed royalcanin