Графік роботи лікарів

Шановні клієнти! 
Для вашої зручності публікуємо графік роботи наших лікарів на цей тиждень (10/12/2018 – 16/12/2018). 
Записуйтесь на прийом лікаря завчасно - записані клієнти приймаються позачергово. Клієнти без попереднього запису обслуговуються в порядку живої черги за наявності "вікна" у роботі лікарів. 
Запис визначає в першу чергу почерговість прийому клієнтів. Час прийому може відрізнятися від часу запису у зв`язку зі специфікою роботи. 
Пацієнти в ургентному стані обслуговуються позачергово.

ПОНЕДІЛОК
Пасічна:
Мужицький Ян (терапія, дерматологія, УЗД) – денна зміна

Сурма Микола (терапія, екзотичні тварини) – денна зміна.

 

Заводська:
Руденко Ігор (терапія, паразитологія) – денна зміна

Малахова Дарія (терапія, анастезіологія, офтальмологія) - денна зміна до 17:00.
Куциняк Володимир (терапія, хірургія) – денна зміна.

Звєрєва Кристина (терапія, кардіологія, онкологія, УЗД, ЕХО) – денна зміна до 18:00.

Гудима Тарас (терапія, анестезіологія) – денна зміна з 15:00

Середа Роман (терапія, хірургія, ендоскопія, стоматологія) – денна зміна з 15:00

Затхей Василь (терапія) - денна зміна.

Середа Роман (терапія, хірургія, ендоскопія, стоматологія) – нічна зміна

ВІВТОРОК
Пасічна:
Мужицький Ян (терапія, дерматологія, УЗД) – денна зміна

Сурма Микола (терапія, екзотичні тварини) – денна зміна.

 

Заводська:
Руденко Ігор (терапія, паразитологія) – денна зміна

Тозліян Ілля (ортопедія, хірургія, терапія) - денна зміна.
Куциняк Володимир (терапія, хірургія) – денна зміна.

Малахова Дарія (терапія, анастезіологія, офтальмологія) - денна зміна до 17:00.

Затхей Василь (терапія) - денна зміна.

Калімулліна Людмила (терапія, стоматологія) – нічна зміна

 

СЕРЕДА
Пасічна:
Федорович Віталій (терапія, неврологія, дерматологія) – денна зміна

Смірнова Марія (терапія, репродуктологія, УЗД) – денна зміна

 

Заводська:

Мужицький Ян (терапія, дерматологія, УЗД) – денна зміна

Куциняк Володимир (терапія, хірургія) – денна зміна.

Майданюк Марія (терапія) - денна зміна.

Звєрєва Кристина (терапія, кардіологія, онкологія, УЗД, ЕХО) – денна зміна до 18:00.

Гудима Тарас (терапія, анестезіологія) – денна зміна.

Середа Роман (терапія, хірургія, ендоскопія, стоматологія) – денна зміна.
Затхей Василь (терапія) - денна зміна.

Гудима Тарас (терапія, анестезіологія) – нічна зміна
 

 

ЧЕТВЕР
Пасічна:

Копій Остап (терапія, анастезіологія, стоматологія) - денна зміна.

Кузьмич Андрій (терапія, хірургія, ортопедія) – денна зміна.

Сурма Микола (терапія, екзотичні тварини) – денна зміна

 

Заводська:

Руденко Ігор (терапія, паразитологія) – денна зміна

Майданюк Марія (терапія) - денна зміна.

Звєрєва Кристина (терапія, кардіологія, онкологія, УЗД, ЕХО) – денна зміна до 18:00.

Малахова Дарія (терапія, анастезіологія, офтальмологія) - денна зміна до 17:00.

Затхей Василь (терапія) - денна зміна.

Федорович Віталій (терапія, дерматологія, неврологія) - нічна

 

П`ЯТНИЦЯ
Пасічна:
Мужицький Ян (терапія, дерматологія, УЗД) – денна зміна

Сурма Микола (терапія, екзотичні тварини) – денна зміна.

 

Заводська:
Копій Остап (терапія, анастезіологія, стоматологія) - денна зміна.
Тозліян Ілля (ортопедія, хірургія, терапія) - денна зміна.

Звєрєва Кристина (терапія, кардіологія, онкологія, УЗД, ЕХО) – денна зміна до 18:00.

Малахова Дарія (терапія, анастезіологія, офтальмологія) - денна зміна до 17:00.

Корпало Марта (терапія, екзотичні тварини) – денна зміна з 10:00 – 16:00.
Майданюк Марія (терапія) - денна зміна.

Смірнова Марія (терапія, репродуктологія, УЗД) – нічна зміна

 

СУБОТА
Пасічна:

Федорович Віталій (терапія, дерматологія, неврологія) – денна  зміна.

Гудима Тарас (терапія, анестезіологія) – денна зміна.

Середа Роман (терапія, хірургія, ендоскопія, стоматологія) – денна зміна.
 

Заводська:

Руденко Ігор (терапія, паразитологія) – денна зміна

Тозліян Ілля (ортопедія, хірургія, терапія) - денна зміна.

Майданюк Марія (терапія) - денна зміна.

Затхей Василь (терапія) - денна зміна.

Корпало Марта (терапія, екзотичні тварини) – денна зміна з 10:00 – 16:00.

Мужицький Ян (терапія, дерматологія, УЗД) – нічна зміна


НЕДІЛЯ
Пасічна:

Федорович Віталій (терапія, дерматологія, неврологія) – денна  зміна.

Сурма Микола (терапія, екзотичні тварини) – денна зміна.

 

Заводська:

Руденко Ігор (терапія, паразитологія) – денна зміна

Малахова Дарія (терапія, анастезіологія, офтальмологія) - денна зміна

Калімулліна Людмила (терапія, стоматологія) – денна зміна.

Звєрєва Кристина (терапія, кардіологія, онкологія, УЗД, ЕХО) – денна зміна до 18:00.

Затхей Василь (терапія) - денна зміна.

Майданюк Марія (терапія) – нічна зміна.

 


Зміни в графіку дивіться в коментарях.

  • Контакти

    Ветеринарний госпіталь
    м.Львів, вул.Заводська, 8
    (032) 243-81-44
    (094) 843-81-44
    Графік роботи: ЦІЛОДОБОВО!

    Ветеринарна клініка
    м.Львів, вул.Пасічна,102
    (032) 232-99-92
    (063) 177-42-15
    Графік роботи:
    пн.-сб.: 9:00-20:00 (прийом лікаря до 19:00)
    нд.: 10:00-18:00 (прийом лікаря до 17:00)

  • Знижки

    Для наших постійних клієнтів та їх улюбленців ми пропонуємо приємні бонусні програми та подарунки

Партнери

Партнери нашої ветеренарної клініки vetmed royalcanin